Granit Corporation dodává žulové produkty nejvyšší kvality.

Bez ohledu na to, zda máte zájem o žulové desky na terase nebo žulové kostky, můžete se spolehnout na plnou profesionalitu.

Vysoce kvalitní suroviny

Suroviny potřebné pro naši výrobu pocházejí z celého světa. Jedná se o vysoce kvalitní žulu, která vám umožní vytvářet jedinečné výrobky charakterizované silou a odolností vůči mnoha vnějším faktorům.

Dlouholeté
zkušenosti

V tomto odvětví působíme mnoho let a poskytujeme služby na vysoké úrovni. Získali jsme potřebné znalosti a praktické dovednosti, které nám umožňují vyrábět výrobky, které splňují platné normy.

Moderní technologie

Produkované žulové okenní parapety, žulové podlahy a další produkty z této suroviny jsou vytvářeny na základě pokročilých technologií. Používáme moderní technologické linky, které – za podpory kvalifikovaných zaměstnanců – umožňují rychlé vyřízení zakázek.

Mnoho společností působících u nás a především v Evropě nám důvěřovalo. Připojte se k nim i vy.

PORADENSTVÍ

Zajímají vás žulové kostky: řezané nebo štípané? Chcete si objednat žulové obrubníky nebo kamenné zdi? Poradíme při výběru materiálů a provedení hotových výrobků – tak, aby odpovídaly očekáváním.
Rádi také realizujeme vaše vlastní nápady a poradíme vám s nejoptimálnějším řešením. Pomůžeme také při montáži objednaných materiálů z naší výroby.

KVALITA

Pokud jde o kvalitu, pro nás neexistují žádné kompromisy. Naše žulové obrubníky, žulové okenní parapety a další stavební prvky jsou mimořádně odolné. Vyznačují se odolností proti oděru a povětrnostním podmínkam.
Všechny žulové výrobky jsou vyráběny na základě technické specifikace stanovené v normách pro stavební výrobky. To zaručuje výrobky nejvyšší kvality.
.

JISTOTA

Jako výrobce produktů ze strzegomské žuly provádíme veškeré objednávky produktů – také dle vašich individuálních požadavků. Se specializovaným vozovým parkem nabízíme také přepravní služby pro objednané zboží.

Spolupráce s námi je zárukou spolehlivosti, že objednané produkty dorazí včas a na uvedenou adresu.